KONTAKT

 

 

Christel Schultz

Verksamhetschef
Mäster Olofsgården

Tel: 070-4804737 christel.schultz@masterolofsgarden.se

 

Lisa Hellberg
Biträdande verksamhetschef
Mäster Olofsgården

Tel: 072-2513334

E-post: lisa.hellberg@masterolofsgarden.se

Anna Jarrick

Projektsamordnare och ungdomspedagog

Tel: 072-251 33 02

anna@dorren.nu

 

Jesper Welander

Musikproducent och studiotekniker

Tel:  070-887 91 43
jesper@dorren.nu

 

 

Elin Johansson Krantz
Beteendevetare, ungdomspedagog
Tel: 072- 251 33 36
elin@dorren.nu

Rayna Cunningham

Designer

Tel: 073-6775869

sucu@sunshinecunningham.com

 

Tina Axelssons

Fotograf

axelsson.tina@gmail.com

Joakim Nätterqvist

Skådespelare och teaterpedagog

joaqimnatterqvist@gmail.com

 

Cecilia Q Öhrwall

Musikpedagog

Tel: 070-492 29 02

Cec@celiamusic.com

Mel Stor

Skrivateljé

Tel: 079-011 71 63

Shari Sabel Strandmark

Filmproducent och regissör

Tel: 073-707 22 72

shari.strandmark@innovadora.se

 

Magnus Svensson

Klippare inom film och tv
magnus@polarbackenfilm.se

 

 

Fanni Ijäs

Danspedagog

fanniijas@hotmail.com

 

Henric Hedberg

Beteendevetare

henric.hedberg@gmail.com

 

Lukas Lind

Journalist

Tel: 073-291344

lindlukas@gmail.com

 

Ida Hansson Brusewitz

Journalist, tidningsredaktion

ida@dorren.nu

Nichlas Blomquist

Vaktmästare

Nichlas.blomquist@
masterolofsgarden.se

070-798 85 80

 

Här finns vi

Mäster Olofsgården Svartmangatan 6

111 29 Stockholm

 

 

DÖRREN bekostas av fondmedel från:

Bonniers Familjestiftelse, Helen Petres Stiftelse, Sällskapet för Makarna Malmqvists Minne, Gålöstiftelse, Mäster Olofsgårdens bidragsfond, Rotary Gamla Stan, Stockholms Domkyrkoförsamling, Svenska Filminstitutet, Zonta Stockholm I,  Johanniterordern, Julius och Nils Westerdahls stiftelse
Tack till: Skälsätra Bygg,  N Store, Dagens Industri, V-Tab

 

Mäster Olofsgården. Svartmangatan 6. 111 29 Stockholm. 08-10 20 19